| |

Torby papierowe Lublin

Szeroki asortyment toreb papierowych dostępnych u nas , powoduje to, że firmy mogą się zaopatrzyć w potrzebne torebki dla swoich produktów. Podzieliliśmy je na kategorie, wg których klienci zamawiają najczęściej na torbyonline.eu . Również dla naszych klientów możemy wykonać wielokolorowe nadruki.

jakie torby papierowe możemy zaoferować?


torby papierowe na konferencje lub eventy (rozmiar 24x10x32 -torba biała)

Najczęściej klienci zamawiają torby białe w rozszerzonym formacie A4. Jest to torba biała o wymiarze 24x10x32 , powodzeniem mieszcząca materiały reklamowe, ulotki lub katalogi . Umieszczony nadruk , może ładnie podkreślić nazwę konferencji, datę i miejsce.


torebki papierowe dla butików

Najczęstszym formatem tutaj jest torba biała 30x17x34 ze skręcanym uchem. Służą do pakowania trochę większych ubrań. Również format 24x10x32 jest chętnie używany do pakowania koszul, swetrów , bluzek.


dla salonów optycznych

Salony optyczne zamawiają właściwie jeden format najmniejszy w naszej ofercie 18x8x22. Ale od czego zależy wybór koloru torby , na to trudno nam odpowiedzieć. Zamawiają białe, szare ekologiczne, czarne i granatowe.


dla salonów kosmetycznych

Salony kosmetyczne zamawiają również format najmniejszy 18x8x22. Ale wyłącznie torebki w kolorze białym.

co jeszcze oferujemy ?

torby papierowe dla gastronomii

Gastronomia w zależności od profilu swojej działalności zamawia różne formaty i rodzaje toreb. Są torby zarówno z płaskim uchem jak i ze skręcanym. Preferowane formaty przez gastronomów to 32x22x25 z płaskim uchem, 30x17x34 ze skręcanym uchem, 30x17x42 ze skręcanym uchem. Jak firma serwuje hamburgery to jeszcze dochodzi26x14x30 oraz26x17x33


dla usług, handlu i produkcji

W tak szerokiej dziedzinie, najchętniej kupowany format przez wielu klientów 24x10x32. Zarówno biały jak i brązowy kolor papieru. Ten rozmiar nazwaliśmy Hitem sprzedaży. Bo rzeczywiście najwięcej sprzedajemy tych toreb zarówno czystych jak i nadrukiem. Rozmiar tej torebki nadaje się praktycznie do pakowania wszystkiego . Od sklepu alkoholowego po sklep spożywczy. Butki i sklepy odzieżowe również bardzo polubiły ten rozmiar. Wszelkie firmy wystawiennicze na targach kupują właśnie ten format .


dla sklepów odzieżowych

Butiki preferują mniejsze rozmiary opakowań papierowych. Natomiast sklepy odzieżowe mogą oferować płaszcze , kurtki czy garnitury . To właśnie dla nich mamy przygotowane duże, pojemne objętościowo torby – 54x14x44 lub również pojemne 40x18x39

Torby papierowe Lublin również znana jest pod marką Etorby to firma która, dostosuje Państwa wymagania jako swoje zadanie, żeby je spełnić. Szeroki asortyment toreb papierowych jaki potrafimy zapewnić dla klientów z całej branży gospodarki , czasami okazuje się za mały. Dlaczego?

Mamy w swojej ofercie torby papierowe różnego rodzaju i zastosowania. Są one w standardowych wymiarach jakie wytwarzają producenci toreb papierowych. Te torby papierowe Lublin sprowadzamy od różnych producentów. Jednak sprostać wymaganiom, każdego klienta jest trudno.

Co klient , to praktycznie inne wymiary i format toreb papierowych. Jeden klient np. chciałby o 2 cm szersze od standardu, bo akurat ma taki produkt do zapakowania w torby papierowe. Drugi chciałby torby papierowe Lublin w rozmiarze standardowym , ale w filetowym kolorze. Bo akurat ma taki wystój wnętrza. Kolejny klient chciałby inny rozmiar inny kolor opakowań

Niestety, takich zamówień wszystkich klientów nie możemy zrealizować. Bo nie jesteśmy w stanie skompletować takich wymagań klientów co do rozmiarów, kolorów i np. rodzajów uchwytu. Po prostu nie ma takich toreb na rynku, dostosowanych do rozmiaru, koloru dla każdego klienta. Trzeba je wykonać indywidualnie na każde zamówienie.

A Dlaczego Wybrać Warto W Torby Papierowe Lublin?

Utrzymujemy się głównie z nadruków na torbach papierowych. Dosyć dobrze zaopatrzony nowoczesny, komputerowy park maszynowy pozwala nam drukować torby papierowe z dobra jakością. Tak, że to pozwala nam się skupić lepiej na drukowaniu toreb papierowych, niż szukania toreb papierowych w internecie dla klienta, który potrzebuje 100szt toreb dla swojej firmy w nietypowym rozmiarze.