Torby papierowe Katowice

W Katowicach pewnie często szukasz lub szukałeś toreb papierowych do pakowania swoich produktów w firmie. A może potrzebowałaś zapakować swoje materiały reklamowe na konferencję, czy ivent? W Katowicach możemy zaoferować Tobie torby papierowe z wysyłką na cały kraj dla Twojej firmy.

Oczywiście obsługujemy klientów i firmy nie tylko z Katowic i ze Śląska. W naszym zasięgu jest cała Polska dzięki internetowi. Także torby papierowe Katowice obsłużą całą Polskę.

Jakie torby papierowe możemy Ci zaoferować? Praktycznie naszymi klientami są firmy z całego sektora gospodarki.

torby papierowe dla gastronomii

Od firm jednoosobowych usługowych, handlowych , produkcyjnych po firmy kilkuosobowe. Zgłaszają się do nas z zamówieniami również firmy większe kilkudziesięcioosobowe. Ale robimy też zamówienia na torby papierowe w Katowicach hipermarkety, hotele, kopalnie, towarzystwa ubezpieczeniowe.

Mamy również szeroką ofertę torebek papierowych dla gastronomii od małych firm oferujących kebaby na wynos, po duże sieci gastronomiczne oferujące jedzenie na wynos.

Oczywiście hotele i restauracje również będą mogły zamówić u nas torby papierowe w Katowicach.

Dzięki naszej ofercie, w torby papierowe zapatrzą się u nas :

  • butiki oraz sklepy odzieżowe – od najmniejszej torebki po torby na garnitury
  • gastronomia- od małych punktów gastronomicznych po restauracje , bary sushi,
  • hotele
  • studia kosmetyczne i zakłady fryzjerskie
  • zakłady optyczne
  • firmy handlowe, usługowe, produkcyjne
  • jeżeli posiadasz jakiś produkt, który trzeba zapakować w torebkę papierową – my taką torbę papierową w Katowicach na pewno Ci dobierzemy.

Torby papierowe katowice

Tutaj zaopatrzysz się potrzebne torby papierowe. Oczywiście obsługujemy również firmy z całej Polski. Warszawa, Szczecin , Gdańsk . Zamów w torby papierowe Katowice.

Dla salonów optycznych, salonów kosmetycznych i fryzjerskich posiadamy małe torebki papierowe 18x8x21 . Jest to najmniejsza torba papierowa w naszej ofercie.

Większy format 24x11x31 jest rozmiarem uniwersalnym i używają go praktycznie wszyscy. Nazywamy go na swoje HIT sprzedaży : torby papierowe Katowice. Zarówno popularny jest kolor biały, jak również kolor ekologiczny brązowy. Niektórzy klienci preferują torby w kolorze czarnym, czerwonym czy grantowym, bo np. mają w takim kolorze wystrój swojego salonu.

Największy format jaki posiadamy w naszej ofercie to 54x14x44. Torbę tą zakupują klienci do sklepów odzieżowych do pakowania garniturów, kurtek, sprzętu sportowego, poduszek lub kołder.